СПОРТ МАЄ БУТИ МАСОВИМ, ДОСТУПНИМ І МОДНИМ

Фізична культура та спорт, як один із важливих засобів етичного та естетичного виховання, спосіб доступної підтримки та збереження здоров’я, набуває першочергового значення для формування умов успішного розвитку сучасного українського суспільства, досягнення важливих національних стратегічних інтересів на міжнародній арені.
Згадаймо відомий вислів: «В здоровому тілі здоровий дух». Здорова людина – здорове суспільство. Відомо, регулярне заняття фізкультурою та спортом є ефективною превентивною мірою щодо запобігання антисоціальних проявів поведінки підлітків. Зокрема, відмова від паління, вживання алкогольних напоїв, готовність протистояти стресовим ситуаціям, якими сповнене життя сучасної людини.

Спорт має бути масовим, доступним і головне – модним серед молодого покоління. Для цього буде дуже корисно розвивати і так звані «незвичайні» різновиди спорту, формувати різноманітні види занять фізичними справами, знаходити нові підходи до залучення молоді до спорту.
З кожним роком кількість належно обладнаних спортивних залів та тренерського складу (з належним рівнем оплати за нелегку працю) має тільки збільшуватися. Зацікавленість центральної та місцевої влади, а також громадськості у цьому питанні є спільною і має визначитися у напрацюванні спільних конкретних практичних рішень та дій.