БАЙДУЖІСТЬ ДО ОСОБИСТОСТІ МОЛОДОГО ГРОМАДЯНИНА У СІМЇ ТА СУСПІЛЬСТВІ ПРИЗВОДИТЬ ДО СКОЄННЯ ЗЛОЧИНІВ

Днями голова ГО “Об’єднання соціальних ініціатив” відвідав Прилуцьку виховну колонію, що на Чернігівщині. У ній утримуються неповнолітні, які за різними життєвими обставинами, а, переважно, через елементарне підліткове бажання самоствердитися у очах однолітків, під впливом юнацького максималізму, хибного уявлення життєвих цінностей, відсутності належного виховання у сім’ї, здійснили ті чи інші злочини.

На зустрічі Ярослав Біляєв підняв важливість такого питання, як існуюча у чинному законодавстві певна невідповідність умов покарання за так зване перевищення необхідної самооборони, адже багато хто відбуває покарання саме за цей злочин. На його думку та переконання багатьох досвідчених вітчизняних та західних правників, тут негайно слід вносити певні коригування.

У Прилуцькій колонії є все необхідне для того, щоб виправити певні гіркі недоліки, що їх припустила сім’я та суспільство по відношенню до представників підростаючого покоління. Тож будемо на їхню подальшу успішну та корисну для всього громадянського суспільства життєву долю.