Привітання

Шановні друзі! Я звертаюсь до поважного покоління сучасників, які своєю професійною працею щодня вносять суттєвий вклад у розбудову та життєзабезпечення нашої держави, а також до тих, кому з часом повноправно належатиме майбутнє нашої країни.

Звертаюсь до молодого покоління українців, чиї сьогоденні прагнення і скерованість незламного духу вже скоро формуватимуть головні підвалини державотворення оновленої України.

Передусім, хочу привітати вас з однією, без перебільшення, найголовніших подій у долі кожної людини – початком нового етапу опанування знаннями, що напрацювало людство. Вітаю з новим навчальним роком!

Адже відомо, хто знає, той вміє. Хто вміє – той досягне! Досягне кращої долі для себе, своєї родини, кращої долі для всіх українців та рідної держави. Тільки у своїй власній державі ми всі разом можемо навести лад та будемо мати нагоду пишатися результатами своєї праці.

Відтак, запорука успіху – у кожному. І в школярі, який тільки робить перші кроки у затишних учбових класах, і в студенті професійного чи вищого навчального закладу. Вік не має поділяти нас. Всі ми – громадяни України, і успіх кожного, обумовлює успіх всіх!

Користуючись нагодою, хочу побажати всім, перед ким зараз стоїть головне завдання – опанувати нелегкий багаж потрібних знань, насамперед, наполегливості, терпіння та непохитної віри у власні здібності. Тільки таким шляхом молода людина буде цілеспрямовано йти у правильному напрямку до дорослого життя.

А незмінним натхненникам та помічникам такого просування молоді – нашим вельмишановним вчителям, цим людям, які обрали своєю почесною професійною та життєвою місією бути педагогом, хочу побажати успішного втілення у практичне русло всіх творчих напрацювань, реалізувати весь великий педагогічний досвід, щоб пишатися долею багатьох поколінь випускників, долею кожного із своїх вихованців.

Надважлива та найважча праця вихователя має бути, нарешті, гідно оцінена у нашому суспільстві, як це робиться у всіх розвинених країнах світу. І так неодмінно станеться!

Велика пошана вам, педагоги та батьки, за вашу щоденну наполегливу працю та турботу, які визначатимуть життєві пріоритети та інтелектуальні здібності кожного із представників сучасного молодого покоління. Покоління майбутнього, яке внесе свій непересічний вклад у ствердження правової та високорозвиненої європейської держави – України.

Дуже приємно відмітити, що саме в цей день розпочинає свою діяльність Громадська організація «Об’єднання соціальних ініціатив».

Багато з сучасників знає, як раніше державні органи раптом, як правило, напередодні виборів та визначних свят, згадували про молодь. Але сталого втілення системної роботи з вирішення найгостріших молодіжних питань і, насамперед, соціального змісту, на жаль, так і не було.

Відтак напрацювати амбіційну стратегію різнобічної соціальної молодіжної політики, а найголовніше – втілити на місцях практичні кроки з поетапного запровадження програми соціального розвитку, взяли на себе ініціатори створення громадської організації «Об’єднання соціальних ініціатив».

Висловити та реально всебічно захистити інтереси кожного з молодих людей, співвідносячи їх з загальними суспільними інтересами,  – найважливіша задача та функція нашого об’єднання та моя особиста, як керівника. «Об’єднання соціальних ініціатив» вже згуртувало навколо себе багато впливових і знаних у державі людей з прогресивним поглядом, які поділяють статутні завдання організації.

Це втілює цілком обґрунтовану надію на поступове виправлення прямо кажучи непростої ситуації, що повсюдно склалась у молодіжному середовищі. Особливо, першочергової уваги від всіх ланків виконавчої влади, законодавчого органу, а також суспільства в цілому, потребує вирішення конкретних соціальних проблем на місцях. Адже багато з них накопилися роками і до їх вирішення, за великим рахунком, нікому не було діла.

Переконаний, сучасна молодь, як ніхто інший палко прагне швидких змін у суспільстві на краще. Адже у молодих людей є непереборне бажання якнайскоріше реалізувати себе у повсякденному житті, створити гідні умови життя. Врешті, побудувати цивілізовану європейську країну, у якій загальнолюдські, а відтак і соціальні цінності, стоятимуть на першому місті в порядку денному, як органів місцевого самоврядування, так і державних структур.

Молодь – це ковалі майбутнього. У їхніх руках сьогодні успішна доля нашої нації. І недооцінювати цей факт, а тим більше нехтувати ним, на мою думку, є невиправною помилкою. Скажу навіть більше, злочином перед минулими і прийдешніми поколіннями.

Сьогодні від влади потребується лиш одне – з усією увагою ставитися до потреб кожного з представників молодого покоління. Та у повсякчасному режимі роботи всіляко сприяти практичному і поетапному вирішенню надважливих соціальних питань, від яких, часто залежатиме доля багатьох талановитих молодих людей, а відтак і доля держави.

ГО «Об’єднання соціальних ініціатив» має всі передумови стати сьогодні акумулюючою суспільною силою, яка здатна не тільки донести до власних кабінетів найгостріші питання денного, які хвилюють молодь на місцях у різних куточках держави, але й напрацювати конкретні програми дій, щодо їх вирішення, та водночас проконтролювати їх виконання владою.

Таким чином, громадська думка та втілення соціальних ініціатив молоді створять умови, коли байдужості до проблем молоді більше не буде місце у провладних кабінетах.