Про нас

Незважаючи на всі труднощі в соціально-економічній сфері держави, а також у поточному повсякденному житті, громадяни нашої країни впевнені, Україна неодмінно досягне показників розвитку не гірше європейських країн.На це вказують чисельні дослідження, проведені багатьма провідними соціологічними групами.

Проте, як показує досвід розвинутих держав світу, позитивні зміни у долі держави і громадян відбудуться лише за однієї умови – активного соціального залучення громадянського спільноти до безпосередньої участі в розбудові держави. Іншими словами, якщо хочемо досягти реальних позитивних змін у власному житті, слід більш активніші втілювати зміни в політичній, соціальній, економічній та інших сферах країни. Це є головним завданням громадянського суспільства кожної із держав світу, яка претендує називати себе демократичною.

Нагадаємо, слово демократія, у перекладі з грецької мови, означає «народне управління». Саме народ є єдиним джерелом влади в державі. Громадяни мають не тільки право реалізувати свої владні повноваження, через обрання відповідних державних та місцевих органів влади, але й безпосередньо контролювати їхню діяльність, примати участь у суспільно-політичному та соціально-економічному житті країни на всіх рівнях: місцевому, регіональному, загальнодержавному. Проте, бути наділеним таким правом та мати можливість його використати на практиці – різні речі. На жаль, у багатьох провладних кабінетах все ще недооцінюється фактор громадської ініціативи. Українці часто стикаються із небажанням влади «ділитися» власними повноваженнями з громадськістю. Це особливо актуально на місцевому рівні.

Відтак, усвідомлюючи важливість процесу становлення та розвитку вільного громадянського суспільства в країні, Об’єднання соціальних ініціатив прикладає всіх зусиль для того, щоб громадяни могли реально реалізувати свої конституційні права бути безпосередньо задіяними на всіх ланках і у всіх напрямках побудови міцної, незалежної української держави. Перед сучасною громадянською спільнотою стоїть важливе завдання – виробити і спрямувати спільні дій у напрямку подальшої участі широких верств населення в державному будівництві. І ми прагнемо це реалізувати вже сьогодні.

Наше громадське об’єднання активно долучається до багатьох соціальних, економічних, науково-технічних, творчих, спортивних та інших ініціатив громадян. Зокрема, впродовж тривалого часу ми робимо все, щоб акумулювати існуючий досвід реалізації перспективних соціальних проектів у різних куточках нашої держави та поширити їх втілення на місцевому і загальнодержавному рівнях.

Допомогти ініціативним групам громадян реалізувати власні творчі здібності, а представникам влади різних рівнів побачити позитивний результат від втілення громадських ініціатив у життя, домогтися спільних дій влади та громадськості – саме в цьому полягає головна мета діяльності ГО «Об’єднання соціальних ініціатив».

Закликаємо всіх громадян, хто відчуває власну спроможність реалізувати важливі перетворення на загальнодержавному та місцевому рівнях, долучатися до діяльності нашого громадського об’єднання.

Саме зараз час перейти від мрій, пасивного очікування до впевнених кроків, заради творення успішної новітньої української історії. Станьте реальним творцем свого майбутнього! Будьмо дієві та небайдужі!

Приєднуйтесь до Об’єднання соціальних ініціатив!

Що ми робимо

ПРОЕКТ “АЛЬТЕРНАТИВА”

Проект для людей котрі є професіоналами своєї сфери, відчувають у собі сили, мають політичні амбіції та хотять змінити Україну на краще. Завдання – Зібрати команду незалежних професіоналів із досвідом, бездоганною репутацією та суспільною підтримкою, здатних реалізувати перспективні державотворчі процеси. Мета – Створення…

Всеукраїнський проект “Ліга соціальних проектів”

В “Лізі соціальних проектів” активні громадяни презентують власні соціально спрямовані проекти (в юридичній, економічній, медичній або інших сферах), які в результаті повинні поліпшити соціальний рівень українців на місцевому або всеукраїнському масштабі. Завдання – сформувати нових лідерів, а також дати шанс активним…

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦIЯ СПОРТУ УКРАЇНИ

Асоціація створена на основі єдності інтересів за професійною ознакою, а саме працівників фізичної культури і спорту, спортсменів, педагогів, керівників державних, громадських, комунальних та інших підприємств незалежно від форми власності, ветеранів праці, а також представників інших професій, що виступають за підтримку…