Про нас

Українська молодь високо цінує західний спосіб життя й західну культуру і, як показують численні соціологічні дослідження, сучасні молоді люди, незважаючи на всі існуючі труднощі в економіці та політичному житті держави, вважають, що вже скорим часом можливо таки досягти в Україні показників розвитку не гірше європейських країн.

Зрозуміло, що значну роль у просуванні держави до цивілізованих європейських стандартів, має відігравати саме молодь.

Та на жаль, на місцях та у високих провладних кабінетах все ще недооцінюється фактор молодіжних ініціатив, доцільність реалізації багатьох прогресивних соціальних, економічних, науково-технічних, творчих, спортивних та інших проектів, що вже напрацьовані талановитими представниками підростаючого покоління.

Молодь хоче і має бути активно задіяна на всіх ланках і у всіх напрямках побудови міцної, незалежної української держави!

Натомість, сучасна молодь все ще не відіграє суттєвої ролі у роботі органів місцевого самоврядування, а ці органи, подекуди, не завжди прагнуть співпрацювати з молодіжними організаціями. Продовжує існувати низький рівень елементарної поінформованості населення, у тому числі молоді, щодо діяльності таких органів та їх планів на майбутнє.

На жаль, за невідкладними справам, державні діячі та представники влади на місцях продовжують недооцінювати величезний практичний потенціал молоді, який може бути вже зараз долучений до державного будівництва.

Як результат, молодіжна політика все ще фінансується за остаточним принципом. Не вистачає ресурсів, а часто і бажання поширити на загальнодержавний рівень вже існуючі позитивні приклади безпосередньої участі молоді в реалізації конкретних програм соціального розвитку.

Відсутній єдиний загальнонаціональний координаційний молодіжний орган системи самоврядування, започаткування якого назріло вже давно. Як і необхідність залучення творчої енергії молоді до реалізації вищезазначених програм соціального спрямування на місцевому і державному рівнях.

Байдужість і неприкрите небажання певних осіб різних щаблів влади дослуховуватись до думки ініціативної молоді на місцях, поглиблюють недовіру до владних інституцій, породжують апатію та споживацькі настрої у молодіжному середовищі.

Молодь, у творчий потенціал якої не вірять та не дають реалізувати прогресивні завдатки, поступово перетворюється у безініціативне покоління нереалізованих можливостей. На яке сумне майбутнє чекає державу, де такі люди з часом прийдуть на зміну старшому поколінню, гадати не доводиться.

А тому, щоб остаточно не загубити сучасне підростаюче покоління для прийдешніх років, ініціативною групою і була започаткована громадська організація Об’єднання соціальних ініціатив.

Насамперед, йдеться про головне завдання об’єднання – акумулювати вже існуючий результативний досвід реалізації молодіжних соціальних проектів у різних куточках нашої держави, напрацювати нові перспективні програми, розробниками яких є талановита молодь, та поширити їх втілення на місцевому та загальнодержавному рівнях.

Допомогти молоді вже сьогодні реалізувати власні творчі здібності, а представникам влади різних рівнів – почути думки молоді щодо невідкладних програм, насамперед, соціального спрямування, нарешті, долучити владу та молодь діяти спільно «пліч-о-пліч», бачити спільну ціль і шляхи її досягнення, саме у цьому полягає мета діяльності ГО «Об’єднання соціальних ініціатив».

Не забуваймо, майбутнє держави, крок за кроком, робиться вже сьогодні. Так будьмо дієві та небайдужі! Тільки таким чином досягнемо кращого спільного майбутнього для країни, для кожного з нас.

Реалізовані проекти

Що ми робимо

Суспільний всеукраїнський проект “Ліга соціальних проектів”

В “Лізі соціальних проектів” активні громадяни презентують власні соціально спрямовані проекти (в юридичній, економічній, медичній або інших сферах), які в результаті повинні поліпшити соціальний рівень українців на місцевому або всеукраїнському масштабі. Завдання – сформувати нових лідерів, а також дати шанс активним…